Tytuł, opis i słowa kluczowe
Pozycjonowanie Lublin

Tytuł strony to zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów pozycjonowania. Jest to pierwszy fragment kodu, który widzi google gdy trafia na naszą stronę. Optymalna długość tytułu powinna mieścić się w 70 znakach. Jeśli działamy lokalnie dobrze żeby znalazła się tam miejscowość czy nawet dzielnica. Słowa kluczowe w tytule również pozytywnie wpływają na widoczność w wyszukiwarce. Pamiętaj, że zbyt długi tytuł zostanie ucięty. Nie zapychaj go też listą słów kluczowych!

Zaraz pod tytułem wyświetla się opis. To streszczenie, które nie będzie widoczne na stronie, a jedynie w wynikach wyszukiwania. Umiejętność umieszczenia słów kluczowych, które znajdują się również w treści strony mocno poprawi pozycję. Opis nie powinien przekroczyć 160 znaków choć czasami zdarzają się wyniki prezentowane w 3 liniach o długości ok. 270 znaków.

Nasz skrypt pomoże Ci w planowaniu tytułów i opisów na stronę. Przy okazji możesz zobaczyć jak Twoja strona będzie prezentowała się w wyszukiwarce google. Pamiętaj, żeby każda zakładka na stronie miała inny opis i tytuł.Wykorzystałeś 0 z 70


Wykorzystałeś 0 z 160


Zadzwoń do nas!

Obsługa: Lublin, Kraśnik