Darmowe Narzędzia SEO

KP DOCTOR


Dzięki KP DOCTOR możesz sprawdzić w jakiej kondycji są słowa kluczowe na Twojej stronie. Nasz program pomoże Ci poprawić pozycję w wyszukiwarkach sugerując strategiczne zmiany. Zobacz statystyki dotyczące indeksowania, jakości głównych elementów strony, treści, domeny czy struktury linków. KP DOCTOR zbada również naturalność występowania fraz kluczowych. Ma to ogromny wpływ na wysoką pozycję! Zobacz jak działa algorytm wyszukiwarek i dopasuj słowa kluczowe do Swojej strony.


KP LONG TAIL


Klienci coraz częściej wyszukują usługi i produkty stosując dłuższe, bardziej sprecyzowane frazy. Doskonale wiedzą co ich interesuje. Pozycjonowanie long tail oparte jest na wielowyrazowych słowach kluczowych. Często generują większy ruch niż tzw. topowe i najczęściej używane frazy. Nasz skrypt KP LONG TAIL sprawdza czego najcześciej szukają internauci.


KP KEYWORD PLANER


Nasz skrypt KP KEYWORD PLANER pozwala wygenerować popularne frazy w Google, Youtube oraz Bing. Wystarczy wpisać słowo lub całą frazę. Jest to przydatne narzędzie przy tworzeniu reklam oraz pozycjonowaniu.


KP CONTENT


Dzięki KP CONTENT możesz sprawdzić o czym mówią Twoje teksty na stronie. Nasz program liczy słowa oraz generuje raport ich gęstości w treści. Frazy, na których bardzo Ci zależy eksponuj częściej niż inne.
Pamietaj, że wstawianie zbyt dużej ilości fraz może nawet zaszkodzić! Nie przekraczaj 8% contentu. Słowa kluczowe muszą wyglądać naturalnie i być obudowane w zdania.


KP META PLANER


Tytuł strony to zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów pozycjonowania. Jest to pierwszy fragment kodu, który widzi google gdy trafia na naszą stronę. Optymalna długość tytułu powinna mieścić się w 70 znakach. Jeśli działamy lokalnie dobrze żeby znalazła się tam miejscowość czy nawet dzielnica. Słowa kluczowe w tytule również pozytywnie wpływają na widoczność w wyszukiwarce. Pamiętaj, że zbyt długi tytuł zostanie ucięty. Nie zapychaj go też listą słów kluczowych!
Zaraz pod tytułem wyświetla się opis. To streszczenie, które nie będzie widoczne na stronie, a jedynie w wynikach wyszukiwania. Umiejętność umieszczenia słów kluczowych, które znajdują się również w treści strony mocno poprawi pozycję. Opis nie powinien przekroczyć 160 znaków choć czasami zdarzają się wyniki prezentowane w 3 liniach o długości ok. 270 znaków.
Nasz skrypt KP META PLANER pomoże Ci w planowaniu tytułów i opisów na stronę. Przy okazji możesz zobaczyć jak Twoja strona będzie prezentowała się w wyszukiwarce google. Pamiętaj, żeby każda zakładka na stronie miała inny opis i tytuł.Zadzwoń do nas!

Obsługa: Lublin, Kraśnik