Darmowe Narzędzia SEO

Audyt SEO - wersja darmowa


Dzięki audytowi SEO możesz sprawdzić w jakiej kondycji są słowa kluczowe na Twojej stronie. Nasz program pomoże Ci poprawić pozycję w wyszukiwarkach sugerując strategiczne zmiany. Zobacz statystyki dotyczące indeksowania, jakości głównych elementów strony (treść, tytuł, opis, słowa kluczowe, nagłówki, pogrubienia, kursywy itp.). Zbadamy również naturalność występowania Twoich fraz kluczowych. Ma to ogromny wpływ na wysoką pozycję! Zobacz jak działa algorytm wyszukiwarek i dopasuj słowa kluczowe do Swojej strony.

Wpisz adres strony oraz słowa kluczowe (np. okulista lublin). Dowiesz się co należy poprawić aby strona była na wysokiej pozycji pod wpisaną frazą.


użyj narzędzia

Planer słów kluczowych - wersja darmowa


Nasz program sprawdza czego najcześciej szukają internauci w Google, Youtube i Bing. Wystarczy, że wpiszesz frazę, którą uważasz za dobrą dla Twojej strony. Według niej odkryjesz najlepsze słowa kluczowe! Sprawdzamy co w tej chwili wpisują internauci i generujemy najpopularniejsze frazy. Najczęstsze zapytania zobaczysz na samej górze wyników.


użyj narzędzia

Narzędzia SEO dla naszych Klientów

Nasz panel SEO to zestaw wielu autorskich programów, dzięki którym osiągnięcie wysokiej pozycji w google nie stanowi większego problemu. Przygotowany cykl artykułów pomaga zrozumieć algorytm wyszukiwarek i dopasować do nich swoją stronę. Wiele firm uważa, że do osiągnięcia wysokiej pozycji potrzeba dużej ilości linków, wpisów sponsorowanych itp. Dziś te działania dają więcej złego niż dobrego. Sztuczne budowanie autorytetu to plaga polskich stron. Kiepskie witryny wydają fortuny na pozycjonowanie. W tym samym czasie nowe, perfekcyjne strony zostawiają je w tyle. Bez sentymentów i abonamentu :)
Panel SEO dostępny jest tylko dla naszych klientów. Potrzebujesz perfekcyjnej strony z porządnym zapleczem SEO? Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń do nas!