Drukarnia Lublin

Wydrukujesz u nas w najlepszej jakości kolorowe materiały reklamowe:


ULOTKI dwustronne, foldery składane

PLAKATY we wszystkich formatach. Od A4 po wielkoformatowe olbrzymy

✓ gotowe do zawieszenia BANERY odporne na warunki atmosferyczne

✓ ekskluzywne WIZYTÓWKI dwustronne

Drukarnia Lublin
ulotki lublin

Drukarnia - Cennik

Kliknij w produkt aby zobaczyć szczegóły


Drukarnia - druk kolorowy jednostronny, papier kreda błysk 170g. Wszystkie ceny brutto.

Plakaty


A350 sztuk120zł
A3100 sztuk160zł
A3500 sztuk358zł
A250 sztuk310zł
Drukarnia Express do 48h

Jak zamówić plakaty?


Na nasz adres e-mail wyślij informację o ilości, format plakatów oraz projekt graficzny (jpg, png, pdf, svg, tiff, ai). Sprawdzimy poprawność i jeśli wszystko jest w porządku to wyślemy fakturę PRO FORMA. Po jej opłaceniu drukujemy plakaty! Gotowe odbierz w Lublinie.

Drukarnia - druk kolorowy dwustronny lub jednostronny 90mm x 50mm, papier kreda 350g

Wizytówki1000 sztuk170zł
Realizacja do 3 dni roboczych.

Jak zamówić wizytówki?


Na nasz adres e-mail wyślij informację o ilości oraz projekt graficzny (jpg, png, pdf, svg, tiff, ai). Sprawdzimy poprawność i jeśli wszystko jest w porządku to wyślemy fakturę PRO FORMA. Po jej opłaceniu drukujemy wizytówki! Gotowe odbierz w Lublinie

.

Wydruk cechuje się wysoką rozdzielczością oraz jakością. Materiał zastosowany jako wkład jest to stoplight wysokiej jakości. Dzięki temu nie prześwitują obiekty za rollupem. Kasety aluminiowe wysokiej jakości. Podwójne rozkładane nóŻki dla lepszego oparcia. Aluminiowy maszt. Torba transportowa w komplecie.

ROLLUP85x200cm210zł
Realizacja do 4 dni roboczych.

BANERY: Druk kolorowy, Frontlit Laminowany 510g, oczkowany. Gotowy do zawieszenia, 23zł brutto m². Realizacja do 4 dni roboczych. Minimalne zamówienie 100zł brutto.
FOLIA SAMOPRZYLEPNA: Druk kolorowy, folia biała samoprzylepna, 90zł brutto m². Realizacja 24h.

Materiały są odporne na warunki atmosferyczne. Nawet w miejscach nasłonecznionych przez długie lata zachowują kolory!

Jak obliczyć cenę?
Gdy jeden z wymiarów jest mniejszy niż 1m zaokrąglamy wielkość do pełnego metra. Np. baner 230cm x 97cm wyceniamy jako 3m x 1m.

oblicz cenęJak zamówić baner lub naklejki?


Na nasz adres e-mail wyślij informację o wyborze materiału, wymiary oraz projekt graficzny (jpg, png, pdf, svg, tiff, ai). Sprawdzimy poprawność i jeśli wszystko jest w porządku to wyślemy fakturę PRO FORMA. Po jej opłaceniu drukujemy! Gotowy produkt odbierz w Lublinie.
Regulamin✓ Drukarnia nie odpowiada za ewentualne naruszenia praw autorskich oraz treść materiałów przesłanych przez Klienta
✓ Drukarnia nie ponosi odpowiedzialności za błędy merytoryczne, ortograficzne czy literówki znajdujące się w treści zaakceptowanego przez klienta projektu graficznego (prosimy dokładnie sprawdzić projekt zanim przekażemy go do druku)
✓ Drukarnia nie uznaje reklamacji w przypadku gdy powstanie rozbieżność pomiędzy kolorem wydruku, a kolorem widocznym na ekranie monitorów, laptopów, tabletów, telefonów, etc
✓ Duże pliki prosimy wysyłać bezpośrednio na nasz e-mail ponieważ przy automatycznym zamówieniu mogą nie dołączyć się do wiadomości.

✓ Projekty graficzne są powiększone o spady od 2 do 5 mm z każdej strony.
✓ Drukarnia dopuszcza 5% różnice ilościowe zamówionego do dostarczonego nakładu
✓ Drukarnia dopuszcza ±2 mm odchylenia od zamówionego formatu
✓ Drukarnia dopuszcza możliwość nieterminowej realizacji zlecenia wynikającą z przyczyn zewnętrznych, między innymi braków w dostawach energii elektrycznej lub sygnału internetowego oraz przyczyn leżących po stronie dostawców przesyłek. Mogą również wystąpić problemy techniczne wynikające z awarii maszyn. Opóźnienia w realizacji zleceń wynikające ze wspomnianych powodów nie pociągają za sobą odpowiedzialności odszkodowawczych względem Klienta.
✓ Zlecenie projektu do druku wiąże się z zaakceptowaniem naszego regulaminu.
Tania Drukarnia - Lublin ul. Wyżynna 37


Jeśli potrzebujesz spotkania aby omówić realizację - napisz lub zadzwoń. Ze względu na dużą ilość zleceń nie ma możliwości spotkania bez rezerwacji terminu.
Zadzwoń do nas!