Reklama Lublin

Jeśli potrzebujesz spotkania aby omówić realizację - napisz lub zadzwoń. Ze względu na dużą ilość zleceń nie ma możliwości spotkania bez rezerwacji terminu.


Reklama Lublin, Telefon
504 407 905

Reklama Lublin, E-mail
kontakt@koloroweprojekty.pl

Reklama Lublin
Lublin, ul. Wyżynna 37

Formularz KontaktowyAdministratorem danych osobowych jest firma KOLOROWE PROJEKTY Łukasz Zieliński, ul. Krasińskiego 14/7, 23-204 Kraśnik. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

DODAJ ZAŁĄCZNIK

Dane do faktur:

KOLOROWE PROJEKTY Łukasz Zieliński
ul. Krasińskiego 14/7, 23-204 Kraśnik
NIP 7151702028 REGON 364561067

Konto bankowe:

PKO BP: 60 1020 3235 0000 5102 0026 8672Reklama LublinNasza oferta to głównie reklama w internecie oraz tradycyjnym druku. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i nie wiesz, w jaką formę reklamy zainwestować, szukasz fachowej pomocy - zadzwoń do nas 504 407 905 i umów się na bezpłatne spotkanie w mieście Lublin.

Dowiesz się, jaka reklama w Twoim przypadku generuje najlepszą sprzedaż. Poniżej przeczytasz dlaczego reklama w połączeniu z profesjonalną stroną internetową pomaga uzyskać efekt synergii i buduje stabilny wizerunek firmy w internecie.

Nikogo nie zaskoczymy jeśli napiszemy, że każda firma powinna aktywnie działać w social mediach. Facebook, instagram - te nazwy w reklamie są już znane. Niestety sama obecność wcale nie przekłada się na telefony, maile i sprzedaż. Użytkownicy social mediów nie zawsze chcą kupować. Często tylko oglądają reklamy. Warto zatem zadbać o maksymalnie ciekawy przekaz firmy. Nasi projektanci reklam pomogą Ci. Artykuły i zdjęcia powinny zawsze kierować do firmowej strony www. Na niej możemy ciekawiej przedstawić ofertę niż na tzw. "tablicy". Elementy interaktywne strony internetowej typu automatyczna wycena, rezerwacje wizyt, zakupy online pomogą klientowi szybko podjąć decyzję.

Reklama internetowa to również generowanie ruchu na stronie z pomocą Google. Są to reklamy płatne typu Pay Per Click. Płacisz tylko za kliknięcia w Twoją reklamę. Sam decydujesz jaki będzie budżet i czas reklamowy. Takie płatne reklamy sprawdzają się gdy potrzebujesz zaistnieć od "teraz" - idealne na krótkie promocje czy sezonową sprzedaż. Oczywiście sam fakt kliknięcia w reklamę Google, to jeszcze nie jest sukces. Nowy klient przenosi się z reklamy na Twoją stronę internetową. Bardzo ważne jest jak Przygotowałeś na niej ofertę - oczywiście pomożemy Ci w tym.

Jeśli natomiast zależy Ci na solidnych i długotrwałych wynikach reklamowych to reklama płatna odpada. Postaw na SEO, czyli perfekcyjną stronę www, która cały czas będzie w wyszukiwarkach nr 1. Taka realizacja wymaga cyklu spotkań z nami. Jeśli masz czas i chcesz aby Twoja firma była w TOP - zapraszamy! Taka reklama to nasza specjalność :) SEO wymaga dużo pracy, ale jest tego warte. To z naturalnych wyników Google, firmy notują największą liczbę wejść na stronę. SEO oczywiście jest bezpłatne.

Co z drukowaną reklamą tradycyjną? To nie prawda, że umiera :) Ulotki świetnie sprawdzają się w firmach świadczących usługi lokalne, np. Pizzeria Lublin, Dentysta Lublin itp. Ta forma reklamy towarzyszy również stronom internetowym i sklepom, np. ulotki dodane do paczki z kodem rabatowym.

Potrzebujesz perfekcyjnej REKLAMY? Jesteśmy do dyspozycji w Lublinie od poniedziałku do piątku (9:00 - 17:00). Tel: 504 407 905Reklama Lublin
Reklama Lublin, Łukasz Zieliński

Łukasz


Właściciel firmy. Specjalizuje się w projektowaniu stron i sklepów. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Dba o wysoką pozycję naszych klientów w Google.

Reklama Lublin, Agnieszka Dziurda

Agnieszka


Projektantka, analityczka. Kreuje kampanie reklamowowe. Świeże pomysły przeplata z dobrze znanymi rozwiązaniami, co zawsze skutkuje sukcesem.

Reklama Lublin, Mateusz Bielecki

Mateusz


Grafik, fotograf. Granice jego wyobraźni ograniczają jedynie możliwości programów graficznych. Tworzy artystyczne projekty niezależnie czy to layout strony www czy ulotka.

INFORMACJA