Projektowanie Graficzne Lublin

Kolorowe Projekty to profesjonalne projektowanie graficzne. Tworzymy grafikę reklamową dla firm, produktów, instytucji czy wydarzeń artystycznych. Nasze realizacje to identyfikacja wizualna liderów branż oraz lokalnych firm czy kameralnych przedsięwzięć. Jesteśmy ambitni i pracowici. Zamiast spać - projektujemy na wczoraj!

Dziś nie wystarczy zwykłe hasło reklamowe.


Co innego hasło z uśmiechniętą dziewczyną w niebieskiej sukience, która idealnie współgra z kolorystyką tej strony :)

Konkurencja jest ogromna. Kiepskie projekty graficzne zniechęcają. Dobre potrafią złapać czyjąś uwagę. Projekty profesjonalne zaskakują i pobudzają do działania. Każdego dnia sprawiamy, że firmy wyglądają świetnie i są dumne ze swoich materiałów reklamowych.


Projektowanie graficzne do druku


Ulotki Reklamowe, Plakaty, Banery, Wizytówki, Etykiety, Opakowania, Gadżety Reklamowe, Logo ...


Zamów projekt i wydrukuj go u nas w najwyższej jakości. Projekty graficzne już od 150 zł brutto.


zobacz cennik drukarnia

Jak zamówić projekt graficzny?


Projekty graficzne dzielimy na 2 kategorie: podstawową i PRO. Projekt podstawowy to proste rozmieszczenie Twoich tekstów i zdjęć. Nie zawiera on dodatkowych grafik oraz skomplikowanych elementów. W projekcie PRO tworzymy piękną grafikę do której dołączamy branżowe zdjęcia z wykupioną przez nas licencją. Na nasz adres kontakt@koloroweprojekty.pl wyślij wszystkie potrzebne materiały. Wystawimy fakturę PRO FORMA. Po jej opłaceniu przydzielimy opiekuna klienta, który poprowadzi przez cały proces projektowania. Masz nieograniczoną ilość poprawek. Projektujemy aż będziesz zadowolony!

Projektowanie Graficzne Lublin

Projekty graficzne - Cennik


Wszystkie ceny brutto
Poniżej możesz zobaczyć różnicę w projekcie podstawowym (150zł brutto) i PRO (300zł brutto). Specjalizujemy się głównie w projektowaniu ulotek. W naszej ofercie są również projekty wizytówek, banerów oraz plakatów. Jeśli potrzebujesz logo, grafikę do mediów społecznościowych czy internetu pisz śmiało - na pewno zrobimy to dobrze :)

ULOTKI 150zł lub 300zł
projekty graficzne lublin
PLAKAT 300zł
BANER 150zł
WIZYTÓWKI 150zł

LOGO 300zł
ROLLUP 150zł
INTERNET 150zł


Zadzwoń do nas!