Projektowanie Graficzne Lublin

Projekty Graficzne Lublin

Natalia Plackowska
Senior Graphic Designer

Kolorowe Projekty to profesjonalne projektowanie graficzne. Tworzymy grafikę reklamową dla firm, produktów, instytucji czy wydarzeń artystycznych. Nasze realizacje to identyfikacja wizualna liderów branż oraz lokalnych firm czy kameralnych przedsięwzięć.

Copywriter Lublin Copywriter Lublin

Projekty Graficzne Lublin Cennik

Usługa Format Cena
PROJEKT GRAFICZNY LOGA (księga znaku) jpg, pdf, svg, png 350zł
PROJEKT GRAFICZNY ULOTKI A6 jpg, pdf 150zł
PROJEKT GRAFICZNY ULOTKI A5 jpg, pdf 150zł
PROJEKT GRAFICZNY ULOTKI A4 jpg, pdf 150zł
PROJEKT GRAFICZNY ULOTKI A4 (składanej) jpg, pdf 300zł
PROJEKT GRAFICZNY ULOTKI DL jpg, pdf 150zł
PROJEKT GRAFICZNY WIZYTÓWKI jpg, pdf 50zł
PROJEKT GRAFICZNY TECZKI FIRMOWEJ jpg, pdf 150zł
PROJEKT GRAFICZNY PLAKATU jpg, pdf 150zł
PROJEKT GRAFICZNY BANERU jpg, pdf 150zł
PROJEKT GRAFICZNY ROLLUPU jpg, pdf 150zł
PROJEKT GRAFICZNY DO SOCIAL MEDIA jpg 100zł
PROJEKT GRAFICZNY OPAKOWANIA jpg, pdf 300zł
PROJEKT GRAFICZNY ETYKIETY jpg, pdf 200zł
ZDJĘCIE PACKSHOT jpg 50zł

Konkurencja jest ogromna. Kiepskie projekty graficzne zniechęcają. Dobre potrafią złapać czyjąś uwagę. Projekty profesjonalne zaskakują i pobudzają do działania. Każdego dnia sprawiamy, że firmy wyglądają świetnie i są dumne ze swoich materiałów reklamowych.
W Kolorowych Projektach zarządzam działem projektowania graficznego. Jako grafik komputerowy stale doskonale swoje umiejętności aby powierzone mi projekty realizować w sposób jak najbardziej efektywny. Staram się traktować każdy z nich priorytetowo i bardzo skrupulatnie. Jestem osobą zorganizowaną i otwartą, z dużym poczuciem estetyki. Liczę na owocną w projekty współpracę!

Aby zamówić projekt graficzny wyślij wszystkie potrzebne materiały, wskazówki, sugestie na kontakt@koloroweprojekty.pl Poprowadzę Cię przez cały proces projektowania. W moim portfolio znajdziesz wiele realizacji: Ulotki Reklamowe, Plakaty, Banery, Wizytówki, Etykiety, Logo itp. Przed projektowaniem otrzymasz proformę. Po jej opłaceniu projekt graficzny prześlemy do 24h. Nie ogranicza nas ilość poprawek. Projektujemy aż do uzyskania zadowalającego efektu.