Strony Internetowe Lublin

Strony Internetowe Lublin

Strony Internetowe Lublin to indywidualna, nowoczesna grafika, dostosowanie do wszystkich urządzeń oraz nieograniczona ilość poprawek. Spełnimy każde projektowe życzenie.

Projektowanie i Tworzenie Stron Internetowych Lublin
Projektowanie Stron Internetowych Lublin, Tanie strony internetowe Lublin

Tworzenie Stron


Tworzymy strony internetowe, które pozwalają na samodzielną obsługę i zarządzanie treścią. Dzięki temu będziesz mógł w prosty sposób aktualizować zawartość, dodawać zdjęcia czy filmy.

Responsywne Strony internetowe Lublin

Responsywne Strony


Nasze strony internetowe dopasowują automatycznie rozdzielczość do smartfonów, tabletów i laptopów. Czyli są responsywne. Ich wygląd zmienia się w zależności od urządzenia na jakim są przeglądane.

Domena, strony internetowe Lublin

Domena i Serwer Gratis


Strony internetowe instalujemy na szybkich serwerach, rejestrujemy dla Ciebie domenę np. twojanazwafirmy.pl, tworzymy oryginalną pocztę e-mail z nazwą domeny oraz umieszczamy Twoją firmę na mapie Google.

Projektowanie Stron Internetowych Lublin - Cennik

TOPowa Pozycja Strony


Pakiety z gwarancją topowej pozycji w wyszukiwarkach. Twoja strona widoczna w Lublinie? - nie ma problemu :) Zobacz jak skuteczne jest nasze pozycjonowanie.

Projektowanie Stron Lublin. Profesjonalne Strony internetowe Lublin

Piękna Grafika


Nasze strony internetowe Lublin wykonujemy z pasją. Dodajemy animowane pokazy slajdów, piękną grafikę oraz piktogramy. Takie projekty www wyróżniają się na tle konkurencji i przyciągają uwagę.

Tworzenie Stron Internetowych Lublin. Responsywne strony internetowe Lublin

Kompleksowa obsługa


Oferujemy nie tylko profesjonalne tworzenie stron internetowych. Nasza oferta to również projektowanie graficzne do druku oraz drukarnia. Ulotki, wizytówki, banery, gadżety? Bogata oferta dla Twojej firmy.

Cennik Stron Internetowych 2024

Kliknij w pakiet, aby zobaczyć szczegóły

obsługa stron internetowych Lublin

Strony WWW Lublin

Prowadzisz gabinet lekarski, zakład fryzjerski, pensjonat lub hotel? Chcesz aby Twoi klienci rezerwowali wizyty online? Zrobimy to! Twoje marzenie to piękny sklep internetowy z modną odzieżą? Za 5 dni otwieramy :) Nasze strony internetowe nie są zwykłymi stronami. To perfekcyjne systemy projektowane z myślą o Twojej branży. Koniecznie odwiedź nasze studio projektowe w Lublinie. Opowiesz nam o swojej firmie, a my przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania. Wspólnie zbudujemy świetną stronę internetową!

Możesz edytować swoją stronę bez pomocy programisty! Edycja jeszcze nigdy nie była tak łatwa.KP Admin to Twoje centrum dowodzenia. W każdej chwili możesz zalogować się na swoją stronę internetową i samodzielnie nią zarządzać. Edytuj treść, dodawaj zdjęcia, filmy i dokumenty. Twórz tabelki, zmieniaj kolory, nieograniczone możliwości. KP Admin obsługuje nowoczesną metodę „przeciągnij i upuść”. Edytor jest intuicyjny i przypomina popularnego worda.

KP Admin posiada również innowacyjny moduł SEO. Odpowiedzialny jest za wysoką pozycję Twojej strony w google. Świetnie pozycjonuje w lokalizacji Lublin. To dzięki niemu po wpisaniu wybranej frazy klienci znajdą Twoją stronę na topowych wynikach wyszukiwania!

Dzięki responsywnej wersji panelu administracyjnego będziesz mógł wygodnie edytować stronę internetową również na smartfonie i tablecie.

strony internetowe Lublin
strony internetowe Lublin - spotkanie

Dzień pierwszy
spotkanie w Lublinie lub praca zdalna

Większość Klientów pracuje z nami zdalnie (mailowo). Ta forma jest idealna ponieważ pozwala na szybką wymianę materiałów i pomysłów. Jeśli jednak wolisz spotkanie to oczywiście zapraszamy! Przemyśl co ma zawierać strona internetowa i przygotuj wstępne teksty do zakładek. Sprawdzimy Twoją branżę i zaproponujemy najlepsze rozwiązania projektowe. Znając profil firmy i oczekiwania możemy wspólnie dobrać strategię. W przypadku pakietów z pozycją TOP przygotowujemy dodatkowo stronę internetową pod wynik Google.
strony internetowe Lublin - projekt

Dzień drugi
projekt graficzny

Po otrzymaniu wszystkich materiałów potrzebnych do budowy strony zaczynamy prace nad Twoją stroną internetową. Tworzymy grafikę wektorową loga i elementy struktury. Dobieramy zdjęcia oraz piktogramy, które skutecznie odzwierciedlają daną branżę.
strony internetowe Lublin - tworzenie

Dzień trzeci
programowanie

Projektujemy kod strony w oparciu o wytyczne ze spotkania. Łączymy kod z grafiką i testujemy działanie. Stosujemy tylko autorskie rozwiązania w nowoczesnej technologii RWS. Dzięki temu mamy pewność, że strony internetowe będą rewelacyjne na każdym ekranie. Od smart tv, laptop po smartphone czy tablet. Ten proces to tworzenie responsywnych stron internetowych
strony internetowe Lublin - cms

Dzień czwarty
panel administracyjny

Tworzymy intuicyjny panel do zarządzania stroną internetową. Dzięki niemu po zalogowaniu możesz edytować treść, dodawać zdjęcia, filmy i dokumenty.
strony internetowe Lublin - faktura

Dzień piąty
prezentacja

Otrzymujesz link do strony. Możesz zobaczyć jak prezentują się wszystkie zakładki oraz przetestować panel administracyjny. Przez kolejne dni nanosimy Twoje sugestie, zmiany. Masz nieograniczoną ilość poprawek. Projektujemy aż będziesz zadowolony :) Na końcu wystawiamy fakturę. Otrzymujesz również roczną gwarancję i naszą pomoc w prowadzeniu strony.

Portfolio Strony Internetowe

Każda strona to niepowtarzalny, piękny projekt. Dajemy klientom nieograniczoną ilość poprawek, sugestii i zmian. Wspólnie tworzymy perfekcyjną stronę internetową i nigdy nie mówimy, że czegoś nie da się zrobić :)

Zobacz więcej

Strony Internetowe Lublin - FAQ

Zobacz najczęściej zadawane pytania, porównaj pakiety lub pobierz umowę