Projektowanie Logo Firmy Lublin

Projektowanie Logo Lublin
Opracujemy pełny pakiet logo wraz z księgą znaku. Pracujemy bez limitu poprawek aż do uzyskania zadowalającej i ostatecznej formy. Nasze studio projektowe jest w Lublinie na ul. Herberta. Jeśli chcesz omówić realizację, spotkajmy się! Jeśli wolisz pracę zdalną - nie ma problemu. Będziemy przesyłać Ci wszystkie propozycję na adres e-mial. Koszt logo z księgą znaku to 350 zł brutto. Zobacz co obejmuje nasza oferta projektowanie logo Lublin

Obsługa i Prowadzenie Stron Internetowych Lublin Obsługa i Prowadzenie Stron Internetowych Lublin

Projektowanie Logo Firmy Lublin FAQ

Logo składa się z logotypu oraz sygnetu. Zadbamy o czytelność Twojej firmy. Logo występuje często na małych formatach (wizytówki, menu strony internetowej, długopisy reklamowe). Dobrze aby było łatwe do identyfikacji. W prezentowanym przykładzie logotypem jest tekst "Renatal - wypożyczalnia sprzętu budowlanego", a sygnetem "HM". Całość tworzy spójną bryłę.
Projektowanie Logo Lublin, Logo
Logo posiada ściśle określoną budowę oraz proporcje. Projektujemy elementy tak, aby nie ginęły w znaku i nie traciły znaczenia. Wzmacniamy czytelność tworząc minimalistyczną strukturę o odpowiednich wymiarach. W prezentowanym przykładzie logo powstało na bazie pisma "Encode Sans".
Projektowanie Logo Lublin, Logo
Pole ochronne logo to przestrzeń wokół logo, na której nie mogą znajdować się inne obiekty. Projektowanie logo z księgą znaku pomaga zrozumieć innym podmiotom poprawne wykorzystanie logo w reklamie i druku.
Projektowanie Logo Lublin, Logo
Logo posiada ściśle określoną kolorystykę. Podczas projektowania sprawdzamy również "contrast readability". Nasze prace są przyjazne dla osób z zaburzeniami postrzegania barw. Jeśli planujesz umieszczenie logo na stronie internetowej to Twoja przyszła witryna również będzie nawiązywać do kolorystyki logo. Dlatego ważne, aby jeszcze na etapie projektowania logo zadbać o WCAG (wytyczne dla dostępności treści internetowych). W przykładzie użyliśmy kolorystyki:

RGB
Red color (R): 217
Green color (G): 35
Blue color (B): 38

CMYK
Cyan color (C): 0%
Magenta color (M): 84%
Yellow color (Y): 82%
Black key color (K): 15%

Hex: #D92326

PANTONE
485 C

Normal Text: WCAG AA
Large Text: WCAG AA, WCAG AAA
Graphical Objects and User Interface Components: WCAG AA
Projektujemy unikalne logotypy wykorzystując klasyczne liternictwo. Dzięki temu logo jest łatwe do zapamiętania, a same litery nie stwarzają problemów z odczytaniem. W przykładzie użyliśmy kroju "Encode Sans" w odmianie "Bold".
Projektowanie Logo Lublin, Logo
Projektowanie logo to również informacja o możliwości umieszczenia logo na tłach. Dopuszczalne jest umieszczanie logo na tłach wyraźnie kontrastujących z logo.
Projektowanie Logo Lublin, Logo
W tym punkcie projektowania logo informujemy o zasadach dotyczących stosowania logo. Pomaga to uniknąć błędów w druku i reklamie.
Projektowanie Logo Lublin, Logo
Zadzwoń na 504 407 905 lub napisz na kontakt@koloroweprojekty.pl
Jeśli chcesz odwiedzić nasze studio projektowe w Lublinie, to oczywiście zapraszamy serdecznie.

Co chcielibyśmy widzieć?

Czym zajmuje się Twoja firma, czy masz jakieś przykłady logo, które podobają Ci się (koniecznie załącz pliki lub prześlij linki), jaką proponujesz kolorystykę, kim są Twoi Klienci (status majątkowy płeć itp.). Po otrzymaniu wszystkich materiałów prześlemy Ci proformę. Projekt Logo otrzymasz do 24h. Nie ma limitów poprawek i sugestii. Jesteśmy elastyczni i będziemy proponować zmiany aż do uzyskania zadowalającej formy. Logo z księgą znaku przygotujemy w wersji wektorowej (svg, pdf) oraz klasycznej jpg, png.