Darmowy Planner Słów Kluczowych,
Google Ads, Youtube i Bing

Nasz program sprawdza czego najcześciej szukają internauci w Google i Youtube. Wystarczy, że wpiszesz frazę, którą uważasz za dobrą dla Twojej strony. Według niej odkryjesz najlepsze słowa kluczowe! Sprawdzamy co w tej chwili wpisują internauci i generujemy najpopularniejsze frazy. Najczęstsze zapytania zobaczysz na samej górze wyników.Uwaga! Enter nie zatwierdza wyboru. Program generuje słowa już podczas pisania.

Sprawdź popularne wyszukiwaniaBezpłatna pozycja nr 1 w Google? Bajecznie prosty poradnik. Nasz Planner słów kluczowych pomoże Ci.


Pamiętaj, że Google ocenia w pierwszej kolejności jakość Twojej witryny. Zadbaj aby była perfekcyjna, a dobór słów kluczowych najlepszy z możliwych. Treść to podstawa do osiągnięcia w kilka dni pozycji nr 1. Nasz Planner słów kluczowych pomoże Ci :)

Internauci są bardzo niecierpliwi. Niekiedy, klikają jeden po drugim wyniki wyszukania Google i „skaczą” po zakładkach poszukując odpowiedzi na swoje pytania. Kiepski nagłówek lub zawiły tekst może zniechęcić i ktoś opuści Twoją stronę. Możliwe, że nigdy nie powróci. Napisanie tekstu, który nie nudzi ale namawia odwiedzających do wykonania akcji to nie wszystko. Strona musi się jeszcze dobrze pozycjonować. Konieczne jest odpowiednie przygotowanie tekstów zarówno merytoryczne jak i techniczne. Do takich zadań zaprojektowaliśmy Darmowy Planner Słów Kluczowych.

Jak znaleźć pomysły na teksty? Najgorsze, co możesz w tej sytuacji zrobić, to zdać się na własną intuicję. Możesz mieć wyczucie potrzeb swoich klientów, ale lepiej sprawdzić, o czym faktycznie chcieliby czytać. Tylko takie treści pomogą Ci rosnąć w wyszukiwarce Google. Jak poznać ich potrzeby? Zacznij od naszego narzędzia. Planner słów kluczowych dobierze perfekcyjne frazy. Sprawdź, jakie słowa kluczowe związane są z tematyką, o której zamierzasz pisać. Propozycje najlepszych słów kluczowych proponowanych przez planner będą dobrym punktem wyjścia do tworzenia tekstów, jak również zbierania fraz, które powinny się w nich znaleźć.

Jak pisać pod Google? Po pierwsze stwórz dla tytuł i opis. Umieść w nich jedną frazę kluczową, ktorą podpowiada nasz planner. Po drugie: zadbaj o to, aby słowa kluczowe znalazły się w tytule i opisie oraz nagłówkach 1, 2, 3 itd. – od najważniejszego (1) przez kolejne, mniej istotne. Na te nagłówki zwracają uwagę boty wyszukiwarki. Według tych oznaczeń będą indeksowały treść. Warto więc zadbać o to, by wiedziały, na co mają patrzeć.

Bardzo ważne jest także odpowiednie formatowanie tekstu. Dlaczego? Google interpretuje pogrubienia czy kursywy jako ważniejsze od reszty, indeksując tym samym konkretną podstronę na właśnie te słowa kluczowe. Druga kwestia to wygoda Twoich czytelników. Google nie jest głupim narzędziem i jego reguły są oparte na psychologii odbioru. Internauci nie czytają tekstów, a jedynie pośpiesznie je skanują w poszukiwaniu niezbędnych informacji. Dlatego wyboldowanie niektórych fraz i wyrazów kluczowych pozwoli im łatwiej odnaleźć w tekście najważniejsze fragmenty. Planner podpowiada tylko popularne słowa - musisz je jeszcze inteligentnie przemycić do treści.

Masz już świetny tekst z nagłówkami, pogrubieniami itd? Planner wybrał dla Ciebie świetne frazy? Pora na na analizę pracy. Słowa kluczowe, na których bardzo Ci zależy eksponuj częściej niż inne. Pamiętaj, że wstawianie zbyt dużej ilości słów kluczowych może nawet zaszkodzić! Najważniejsze słowa kluczowe nie powinny przekraczać 2% całej treści. Obuduj je w zdania aby wyglądały naturalnie. Oczywiście musimy nadać stronie tytuł oraz opis z najpopularniejszą frazą proponowaną przez planner. Fraza powinna w treści wystąpić w pogrubieniu, kursywie i nagłówkach. Osiągnięcie pozycji pod najpopularniejsze słowa kluczowe w naszej branży zajęło nam kilka dni. Rezultat możesz sprawdzić sam. Zobacz czy znajdziesz naszą stronę koloroweprojekty.pl wpisując w Google:

strony internetowe lublin
pozycjonowanie lublin
sklepy internetowe lublin
drukarnia lublin
projekty graficzne lublin

i kilkaset innych, popularnych fraz z naszej branży. Zawsze nasza witryna będzie nr 1. Są to wyniki bezpłatne czyli tzw. organiczne. Zależne są tylko od wcześniejszeo przygotowania treści pod najlepsze słowa kluczowe.

Potrzebujesz pomocy? Nie ma problemu - projektujemy strony internetowe i oddajemy je klientom od razu z pozycją nr 1. Nie ma abonamentów i miesięcznych opłat za taką pozycję. Setki prawdziwych przykładów oddanych stron potwierdzają naszą jakość projektowania. Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń do nas!