Copywriter Lublin

Copywriter Lublin

Łukasz Zieliński
Dziennikarz, publicysta i tekściarz

Jeśli nie masz czasu lub zwyczajnie nie radzisz sobie z pisaniem, pomogę Ci. Jestem copywriterem. Ukończyłem Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną (UMCS) oraz studia podyplomowe (WSNS). Swój warsztat pisarski szlifowałem pod okiem wybitnych profesorów. Piszę artykuły, poradniki, a nawet wiersze i teksty piosenek. Jestem również wikipedystą w znanej Ci wikipedii oraz copywriterem w WhitePress.

Copywriter Lublin Copywriter Lublin
copywriter lublin

Teksty na stronę internetową


Popraw pozycję swojej firmy w Google. Przygotuję teksty SEO, dzięki którym zwiększysz ruch na stronie.

copywriter lublin

Artykuły blogowe, sponsorowane


Wyczerpująco opiszę zagadnienie. Mogę również umieścić artykuł w najpopularniejszych serwisach. Współpracuję z 3663 portalami! Zobacz listę

copywriter lublin

Artykuły eksperckie


Fachowa wiedza sprawi, że zyskasz autorytet w oczach Klientów.

copywriter lublin

Hasła reklamowe


Może potrzebujesz unikalnego sloganu, który będzie kojarzony z Twoją firmą?

copywriter lublin

Opisy produktów


Więcej zamówień w sklepie internetowym? Postaw na przekonujący opis produktu.

copywriter lublin

Posty na social media


Ciekawe posty pomogą Ci dotrzeć do większej liczby osób. Facebook, instagram, a nawet Google maps. Prowadzimy profile firm dodając atrakcyjne wpisy.

Copywriter Lublin Cennik

Usługa Cena
teksty na stronę internetową 60 zł / zakładka (1000 znaków)
teksty SEO na stronę internetową
(dobór słów kluczowych w cenie)
300 zł / zakładka (1000 znaków)
teksty SEO eksperckie na stronę internetową
(dobór słów kluczowych w cenie)
600 zł / zakładka (1000 znaków)
teksty SEO na stronę internetową + analiza gęstości i audyt konkurencji
(dobór słów kluczowych w cenie)
2000 tys zł (>4000 znaków)
teksty SEO na stronę internetową + pisemna gwarancja pozycji TOP
(dobór słów kluczowych w cenie)
15-20 tys zł (bez ograniczeń)
artykuły, wpisy, poradniki 100 zł / 1000 znaków
opis produktu 100 zł / 1000 znaków
teksty na ulotki 100 zł / szt
nazwy, hasła, slogany 400 zł / szt

Algorytm wyszukiwarki Google jest bardzo wymagający pod kątem jakości treści. Zadbaj o wartościowy content. Copywriter przygotuje również odpowiednią strukturę. Nagłówki, pogrubienia ... wszystko ma ogromne znaczenie. Teksty SEO pomogą Ci rosnąć w wyszukiwarce. Jeśli zamierzasz szybko wskoczyć na najwyższe pozycje, zleć dodatkową analizę treści Twojej konkurencji. Ilość tekstu nie może być przypadkowa. Copywriter doda dokładnie tyle słów, ile potrzebnych jest do osiągnięcia TOP. Jeśli potrzebujesz gwarancji pozycji, musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami. Analiza treści wykonywana przez copywritera to bardzo czasochłonne zadanie. Nawet krótki tekst musi zostać podparty wielotygodniowymi badaniami.

Prowadzisz sklep internetowy lub sprzedajesz na allegro czy olx? Nie ma nic lepszego od zachęcające do zakupów opisy produktów. Copywriter tworzy teksty, które skuszą nawet niezdecydowanego klienta. Tysiące sklepów powiela ten sam opis produktu kopiowany najczęściej ze strony producenta. W takim przypadku o zakupie decyduje cena. Im taniej, tym lepiej. Aby przebić się przez ogromną konkurencję należy zadbać o unikalny opis produktu. Taki, który pobudzi wyobraźnię i nie zmusza Cię do sprzedaży z najniższą marżą. Copywriter posługując się skutecznym słowem zdecydowanie zwiększy wyniki sprzedażowe.

Profesjonalne, unikalne treści sprawią, że będziesz lepiej odbierany przez klientów. Nie każdy jest Szekspirem. Jeśli nie czujesz się na siłach, to odpuść. Słabej jakości tekst zniechęci do współpracy czy zakupu usług. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Copywriter buduje spójny wizerunek marki, zwiększając konwersje. Zadowolony klient nie tylko wraca, ale również poleca firmę swoim znajomym. Wizerunek eksperta to zaufanie do marki.

Szukasz copywritera z Lublina? Od ponad 15 lat projektuję strony internetowe. Dokładnie poznałem popularne struktury techniczne i języki programowania. W portfolio mam już grubo ponad tysiąc realizacji. Klienci zawsze oczekują pięknej strony internetowej. Niestety teksty spychają na dalszy plan. Najczęściej słyszę: w usługach damy krótkie info i wypunktujemy co trzeba, bo nikomu nie będzie chciało się tego czytać... :) Tak zapchany jest cały internet. Strony nafaszerowane animacjami, grafikami, slidami. Można dostać oczopląsu. Gdzie tekst? Klient wchodząc na stronę internetową oczekuje wiedzy, autorytetu. Chce poznać firmę, szczegóły oferty i ceny. Jeśli na sto firm trafi się ta jedna, która zadbała o Klienta, na pewno będzie nagroda :) Strony internetowe z nastawieniem na tekst są wyżej ocenianie przez wyszukiwarki. Również indeksacja takiej strony jest priorytetowa. Google informuje "Nasze systemy najszybciej uwzględniają w indeksie treści o wysokiej jakości, które są przydatne dla użytkowników." Spójrz na naszą stronę. Nawet "białe tło" z "czarnymi literkami" może zostać ocenione przez wyszukiwarki celująco. Nie potrzebne są latające bloki z tysiącem kolorów. To tekst buduje autorytet dla strony.

Wielu osobom copywriter kojarzy się kopiowaniem czy przepisywaniem tekstów. Jednak nie jest to prawda. Copywriter tworzy teksty. Mogą to być treści przygotowane na potrzeby stron internetowych, ulotek czy social media. W przypadku zamówień internetowych copywriter pilnuje zasad SEO. To nie tylko odpowiednia struktura artykułu. Główne zadanie tekstów SEO to wprowadzenie do treści słów kluczowych. Oczywiście nie chodzi o faszerowanie tekstu jak największą ilością wyrazów typu "copywriter" czy "Lublin" aby uzyskać TOP pod frazę "copywriter Lublin". Uwzględnienie słów kluczowych jest bardzo ważne, ale copywriter musi zachować odpowiednią gęstość w stosunku do stron konkurencyjnych. Również wartość merytoryczna przygotowanej treści powinna być na wysokim poziomie. W przypadku tekstów specjalistycznych copywriter często konsultuje swoją pracę z ekspertami danej branży. Profesjolekty, specyficzny język branżowy. To wszystko wpływa na autorytet tekstu. Roboty wyszukiwarek sprawdzają również formatowanie treści. Pogrubienia, kursywy i nagłówki są interpretowane jako ważniejsze. Jeśli pogrubimy frazę copywriter Lublin, to robot zrozumie to działanie. Oczywiście copywriter pracuje z analizami i obliczeniami. Nie wystarczy skopiować jakiś tekst z internetu, nafaszerować go frazami i wyeksponować je. Robot Google dokładnie wie, kiedy kradniemy cudze zdania i zmieniamy w nich szyk. Za takie działania możemy zostać skreśleni z wyników wyszukiwania. Kary Google są surowe. Jeśli szukasz wysokiej jakości tekstów SEO - zleć to copywriterowi. Copywriter Lublin to osoba, która zadba o warstwę tekstową Twojej firmy. Poprowadzi stronę internetową, social media, przygotuje artykuły, slogany czy kampanie reklamowe.