Pozycjonowanie Lublin

Zależy Ci na pierwszych wynikach wyszukiwania? Zrobimy to!
Nasze usługi to profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych już od 100zł brutto (miesiąc)Pozycjonowanie stron internetowych za darmo na start? Tak!


Firmy oferujące pozycjonowanie stron internetowych proponują miesięczny abonament za pozycję w Google. Często okazuje się, że pomimo wydanych tysięcy złotych pozycja nigdy nie została osiągnięta. Nasza oferta jest odwrotna :) Najpierw osiągamy dla Ciebie pozycję. Jeśli Jesteś zadowolony z wyników możemy ją utrzymać.
Pozycjonowanie lokalne


Skupiamy się przede wszystkim na lokalnym pozycjonowaniu stron internetowych. Promujemy firmy umieszczając je jak najwyżej w wyszukiwarkach na frazy związane bezpośrednio z określoną lokalizacją: Pozycjonowanie w Lublinie, Kraśniku i okolicach.

lokalne pozycjonowanie Lublin
Jeżeli masz gabinet okulistyczny w Lublinie to nie promuj go w Gdańsku! Z badań wynika, że 97% internautów szuka głównie firm i usług lokalnych.


Jaki efekt daje pozycjonowanie lokalne?


Pokażemy to na przykładzie naszej strony. Jeśli szukasz np. firmy w Lublinie, która zajmuje się pozycjonowaniem, chcesz poznać cennik oraz ofertę, wpiszesz w wyszukiwarkę takie słowa kluczowe:


pozycjonowanie lublin


Jeśli np. nie wiesz ile kosztuje strona internetowa, sklep internetowy oraz którą wybrać firmę w Lublinie, pewnie wpiszesz w wyszukiwarkę takie słowa kluczowe:


sklepy internetowe lublin


strony internetowe lublin cennik


Nasze usługi to również druk materiałów reklamowych. Drukarnia znajduje się w Kraśniku. Warto zadbać o troszkę inne zapytania internautów i ustawić firmę pod tą miejscowość:


ulotki Kraśnik


banery Kraśnik


drukarnia Kraśnik


Pomogliśmy wielu firmom osiągnąć sukces ustawiając dla nich odpowiednie słowa związane z ich działalnością. Pozycjonujemy firmy z różnych branż i nasz limit pozycjonowania jest ograniczony. Nie możemy podjąć zlecenia jeśli już pozycjonujemy inną firmę o takich słowach kluczowych. Cenimy pracę naszych klientów.


Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Lublin, Zamość, Kraśnik, Świdnik, Chełm.

Opinie Klientów:

pozycjonowanie Lublin dla firm

Z przyjemnością możemy polecić firmę Kolorowe Projekty wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Zoptymalizowali pod nasze potrzeby trzy sklepy internetowe. Terminowo i profesjonalnie. Pozycjonują dla nas słowa kluczowe związane produktami na łuszczycę. Głównie zależało nam na frazie "maść na łuszczycę". Dzięki kolorowym projektom nasz sklep dermacea.pl zajmuje pierwszą pozycję w google. Pozostałe dwa sklepy również są na pierwszych wynikach wyszukiwania (silkum.pl oraz magnipsor.pl). Daje nam to ogromną przewagę nad konkurencją oraz rewelacyjną sprzedaż naszych produktów! Adam Kowal, dermacea.pl

Cennik utrzymania wysokiej pozycji

100zł brutto (miesiąc)

Pozycjonowanie nielimitowanej ilości fraz związanych z jednym tematem kluczowym.


✓ audyt i opracowanie optymalizacji
✓ optymalizacja strony
✓ dobór słów kluczowych
✓ analiza konkurencji
✓ copywriting
✓ monitoring pozycji
✓ opiekun klienta
✓ bezpłatna pomoc Lublin, Kraśnik
✓ bez abonamentu i umów, w każdej chwili możesz zrezygnować z pozycjonowania

300zł brutto (miesiąc)

Pozycjonowanie nielimitowanej ilości fraz związanych z jednym tematem kluczowym.


✓ audyt i opracowanie optymalizacji
✓ optymalizacja strony
✓ dobór słów kluczowych
✓ analiza konkurencji
✓ copywriting
✓ monitoring pozycji
✓ opiekun klienta
✓ bezpłatna pomoc Lublin, Kraśnik
✓ bez abonamentu i umów, w każdej chwili możesz zrezygnować z pozycjonowania

500zł brutto (miesiąc)

Pozycjonowanie nielimitowanej ilości fraz związanych z jednym tematem kluczowym.


✓ audyt i opracowanie optymalizacji
✓ optymalizacja strony
✓ dobór słów kluczowych
✓ analiza konkurencji
✓ copywriting
✓ monitoring pozycji
✓ opiekun klienta
✓ bezpłatna pomoc Lublin, Kraśnik
✓ bez abonamentu i umów, w każdej chwili możesz zrezygnować z pozycjonowania

Pozycjonowanie nie jest takie trudne, jakim się często wydaje. Agencje interaktywne dobrze znają czynniki wpływające na pozycję. My też je znamy. Warto je poznać! Dzięki nim możesz samodzielnie pozycjonować stronę w Google. Oferujemy profesjonalną pomoc, audyt Twojej strony, analizę konkurencji, wszystkie wskazówki oraz triki, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Zdradzamy sekrety i dzielimy się wiedzą, którą zdobywaliśmy latami. Umów się na spotkanie. Godzinne, indywidualne szkolenie to jedynie 200zł brutto. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Cena za pozycjonowanie zależy od konkurencyjności pozycjonowanych słów kluczowych. Większa rywalizacja w branży oznacza wyższe koszty. Dokładnie sprawdzamy strony internetowe konkurencji. Dzięki profesjonalnej analizie Twoja firma osiągnie TOP, a konkurencja zanotuje spadek! Mała, średnia czy duża? Napisz do nas.

Abonament rozpoczynamy dopiero gdy jakaś fraza wskoczy na top. Przed pozycjonowaniem pobierana jest jedynie kwota 100zł brutto (opłata jednorazowa) za optymalizację strony pod słowa kluczowe (przekodowanie strony, redagowanie tekstów, optymalizacja styli, skryptów, grafiki, eliminacja błędów w kodzie itp.)

Jeden temat kluczowy może zawierać nawet kilkaset fraz słów kluczowych!
np. pozycjonowanie strony internetowej, pozycjonowanie stron internetowych, pozycja strony www, pozycjonowanie www, cennik pozycjonowania itd.
W każdej chwili możesz zrezygnować z pozycjonowania bez ponoszenia dodatkowych opłat! Brak abonamentu i umów.

Sprawdź nasze darmowe narzędzia SEO dla firm

KP keyword planer
Pozwala wygenerować najczęściej wpisywane frazy w Google, Youtube czy Bing.


KP long tail
Klienci coraz częściej wyszukują usługi i produkty stosując dłuższe, bardziej sprecyzowane frazy. Doskonale wiedzą co ich interesuje. Pozycjonowanie long tail oparte jest na wielowyrazowych słowach kluczowych. Często generują większy ruch niż tzw. topowe i najczęściej używane frazy. Nasz skrypt KP long tail pomaga stworzyć takie słowa.


KP meta planer
Nasz planer pomaga stworzyć idealny tytuł i opis strony. To zdecydowanie najważniejsze elementy pozycjonowania.Pozycjonowanie Stron Internetowych


Efekty widoczne już po 3 tygodniach!


cennik, pozycjonowanie Lublin cennik, pozycjonowanie Lublin mobile

Pozycjonowanie to NIE AdWords

Pozycjonowanie stron internetowych często mylone jest z płatnymi reklamami AdWords. Pozycjonowanie to proces, którego celem jest umieszczenie Twojej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Po wpisaniu frazy przez klienta w wyszukiwarce Google, ukaże się odpowiednia zakładka Twojej strony w tak zwanych naturalnych wynikach wyszukiwania.

AdWords to płatne reklamy google. Rozpoznasz je bardzo łatwo. Pod tytułem linku jest słowo „reklama”. Każde kliknięcie w link generuje koszt. Jeśli planujesz krótką kampanię reklamową i masz spory budżet to dobrym rozwiązaniem jest AdWords. Niestety to chwilowe top w google. Gdy budżet się skończy reklama znika!


Pozycjonowanie stron trwa dłużej. Na pierwsze wyniki trzeba poczekać ok. 3 tygodni. Frazy trudniejsze potrafią wskoczyć na top dopiero po trzech miesiącach. Jednak są to długotrwałe i solidne wyniki. Możesz pozycjonować nawet kilkaset fraz oraz wszystkie zakładki jednocześnie. Dużo mniejszym kosztem niż AdWords masz stały dopływ nowych klientów.

Porada: Często klienci, a nawet agencje interaktywne mylą pojęcia. Zawsze zapytaj czy przypadkiem zamiast pozycjonowania "ktoś" nie oferuje Ci reklam AdWords. Nasza firma Kolorowe Projekty nie prowadzi płatnych kampanii reklamowych AdWords. Skupiamy uwagę tylko na naturalnym pozycjonowaniu stron internetowych. Masz gwarancję, że pozycjonowana strona będzie wysoko w wynikach wyszukiwania google, a pojedyncze kliknięcia nie będą naliczane jak w przypadku płatnych reklam AdWords.

Obsługa w Lublinie i Kraśniku